Polska biblioteka coraz większa

W polskiej bibliotece w Pafos coraz większy tłok – książek wciąż przybywa!

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o powstającej polskiej bibliotece w Pafos.

Jej założycielka Urszula Dziwlik ustawiła po prostu w Curry in a Hurry by Curry House specjalny regał na którym każdy może znaleźć polską książkę. Z dnia na dzień książek przybywa!


Co ważne każdy może przyjść i wziąć co mu pasuje – jedyny warunek jest taki, że trzeba zostawić jakąś inną książkę w zamian. Taki punk wymiany. Żadnych sprzedaży tylko wymiana sztuka za sztukę.

Na półkach znajdziecie książki babskie, sensacyjne, dla tych co chcą się nauczyć gotować a nawet książki dla dzieci a także czasopisma!


Wszystkie książki, które chociaż na chwilę pojawią się w bibliotece są oznaczane taką pieczątką.


Jak wynika z informacji opublikowanych na grupie każdy może przynieść książki do tej biblioteczki codziennie od godziny 13:00 – dokładną jej lokalizację pokazujemy na mapce poniżej:


Przypominamy, że na Cyprze jest już jedna biblioteka w Szkole Języka Polskiego – tam znajdziecie głównie książki dla dzieci!

Nie możemy także zapominać o grupie na Facebooku dla osób będących pasjonatami czytania. W grupie Polskie książki na Cyprze – wymiana, sprzedaż, kupno każdy może kupić, sprzedać lub wymienić się polskimi książkami.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading