fbpx

Polscy skoczkowie na Cyprze

Jak informuje TVP Sport polscy skoczkowie przyjadą na zgrupowanie na Cypr

TVP Sport poinformował o planach naszej polskiej kadry skoczków narciarskich. 12 czerwca spotka się ponownie w Zakopanem. Następny obóz (w lipcu) zaplanowany został w Oberhofie, a przed zimą (według aktualnego harmonogramu) skoczkowie przyjadą na krótko na Cypr.

Nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących ich ewentualnego pobytu na Wyspie Afrodyty z harmonogramu wynika jednak, że przyjadą w końcówce lata lub na początku jesieni.

My z całą pewnością przywitamy ich serdecznie.

Zapytaliśmy mailowo PZN o szczegóły dotyczące planowanego przyjazdu, niestety do chwili publikacji materiału nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Przypomnijmy, że polscy skoczkowie już wcześniej wypoczywali przed sezonem narciarskim na Wyspie Afrodyty.

W 2021 roku reprezentacja była na Cyprze na tygodniowym obozie. Skoczkowie grali w siatkówkę, pozycję najazdową dopracowywali jeżdżąc na rolkach, a utrzymanie równowagi ćwiczyli balansując na dmuchanych piłkach oraz… deskach windsurfingowych

Realizujemy normalny program treningowy, ćwiczymy dwa razy dziennie. Ale pomysł ze zmianą klimatu i odpoczynkiem na plaży pomiędzy zajęciami jest dobry. Uważam, że może przynieść bardzo korzystne efekty – mówił w 2021 roku Kamil Stoch.

Dwa lata temu skoczkowie przylecieli na Cypr na początku listopada.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!