fbpx

Północ praktycznie zamyka granice

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Wprowadzono zakaz lotów, obowiązkowe maseczki a

Władze Cypru Północnego postanowiły zakazać przyjazdów z Wielkiej Brytanii, Holandii, Danii i Republiki Południowej Afryki ze względu na wzrost liczby przypadków i wybuch wirusa w niektórych krajach. “Obywatele” TRNC mogą wjechać na północ ale muszą poddać się obowiązkowej, 14. dniowej kwarantannie.

W okresie od 25 grudnia do 3 stycznia 2021 r. zdecydowano o wstrzymaniu przejazdów uczniów, uczniów i ich rodzin uczęszczających do szkół w wolne obszary.

Osoby pracujące w bazach i martwej strefie będą mogły przenieść się na okupowane obszary bez kwarantanny.

Wjazd na tereny Cypru Północnego przez przejścia drogowe Pergamonu i Strovilii jest dozwolony – będzie podlegał warunkowi kwarantanny, tylko w bardzo pilnych przypadkach otrzyma zgodę “Ministerstwa Zdrowia” na przeprawy w tym samym dniu.

W tej samej decyzji ogłoszono, że stosowanie maski i zachowanie dystansu społecznego są obecnie obowiązkowe w przestrzeniach otwartych i zamkniętych, oraz wskazano kary nałożone przez odpowiednie „przepisy dotyczące chorób zakaźnych i zakaźnych”. Obowiązkowe te dwa środki w miejscach spotkań towarzyskich, takich jak hotele, motele, domy, szkoły, szkoły, kina, teatry, supermarkety.

Zdecydowano również, że w każdym miejscu pracy, w którym zostanie wykryty przypadek, należy je tymczasowo zamknąć w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa i ochrony zdrowia publicznego.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!