fbpx

Północ deportuje nielegalnych imigrantów

W ciągu siedmiu miesięcy deportowano z północy 4000 nielegalnych migrantów


Według „ministra spraw wewnętrznych”, Ziya Ozturklera, w ciągu ostatnich siedmiu miesięcy deportowano łącznie 4000 nielegalnych migrantów. W rozmowie z gazetą Kibris Oztukler powiedział, że administracja na północy „wykaże zero tolerancji” dla tych, którzy nielegalnie przebywają na północy.

Według doniesień Oztukler, odnosząc się do „ustawy o amnestii”, powiedział, że na podstawie badań statystycznych z „amnestii imigrantów” będzie mogło skorzystać kilka tysięcy osób – ​​do tej pory zgłosiło się łącznie 2000 osób.

Oztukler powiedział, że dzięki wprowadzeniu zautomatyzowanemu systemowi kontroli jest rozwiązanie problemu niezarejestrowanych pracowników lub mieszkańców północy. 

W raporcie opublikowanym na stronie internetowej Kibris Postasi wspomniano o zmianie struktury demograficznej na północy.

Jak wynika z przygotowanego raportu struktura demograficzna na północy bardzo się zmienia. 

Jesteśmy w trakcie społecznego procesu „przemian demograficznych”. Kluczowe jest to, co stanie się dalej w wyniku zmian demograficznych, a nie kto lub kto jest za nie odpowiedzialny – czytamy w raporcie.

Okazuje się więc, że północ idzie do przodu całkowicie nie zważając na to co o tym wszystkim myśli Cypr, ONZ czy inne kraje świata.

Swoją drogą, południe także mogłoby pomyśleć nad osobami, które przebywają tutaj nielegalnie – może czas w końcu coś z tym zrobić?


Zostaw swój komentarz:Więcej w tym temacie:
error: UWAGA: Zakaz kopiowania!