Polis dyskutuje a cierpią turyści

Plany modernizacji kempingu Polis Chrysochous powstały już jakiś czas temu ale niestety są zawieszone w oczekiwaniu na przedłużający się spór prawny o eksmisję obecnego najemcy. Gmina Polis rozwiązała umowę bieżącego najemcy i pozwała go do sądu, aby opuścił tereny w momencie wygaśnięcia umowy. Aby ułatwić ten proces, Gmina odpuściła najemcy czynsz za ubiegły rok, a także obniżone zostały kwoty za poprzednie lata.

Jednak dyskusja na ten temat na niedawnym posiedzeniu Rady Miejskiej Polis wykazała, że od maja 2017 r., kiedy Gmina powiadomiła „lokatora” o swej decyzji, nastąpił niewielki postęp.

Burmistrz Polis Chrysochous, Polis Papachristofi, powiedział PafosNet, że najemca musi opuścić teren, aby można było kontynuować plany ulepszenia kempingu.

Gmina i Cypryjska Organizacja Turystyczna uzgodniły plan poszukiwania strategicznego inwestora, który podejmie się modernizacji kempingu i zarządzania nim. Planowane ulepszenia obejmują więcej miejsc parkingowych, plac zabaw dla dzieci i więcej terenów zielonych.

A najbardziej cierpią turyści…


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!