fbpx

Policja prosi o pomoc

Kierowca uderzył w rowerzystkę i uciekł z miejsca kolizji

Wczoraj, około 10:00 w Limassol doszło do potrącenia rowerzystki, 67. letniej kobiety. Policja wystosowała apel do mediów o publikację danych pojazdu w celu uzyskania informacji na temat biorącego udział w wypadku pojazdu oraz jego kierowcy.


Do wypadku doszło w Limassol na skrzyżowaniu ulic Demokritou (Δημόκριτου) i Kykladon (Κυκλάδων).


Z dotychczasowych informacji wynika, że ​​samochód, którym kierował podejrzany kierowca, to Toyota, model Levin, typu sedan, w kolorze bordowym, wyprodukowany w 1998 roku, o numerach rejestracyjnych KAE616.

Do wypadku drogowego doszło wczoraj rano tuż po godzinie 10.00, kiedy 67-latka jechała na rowerze elektrycznym po ulicy Demokritou w Limassol kierowca-mężczyzna rzekomo ją wyprzedził i skręcił w lewo, aby wjechać na ulicę Cyclades. Jego samochód zderzył się z rowerem, na którym jechała.

Kierowca samochodu rzekomo kontynuował swój kurs, opuszczając miejsce zdarzenia bez udzielenia pomocy, która w wyniku kolizji upadła na ziemię i został ranny. Została przewieziona karetką do szpitala ogólnego w Limassol, gdzie stwierdzono, że doznała urazu kolana i została zatrzymana w celu dalszego leczenia.

Każdy, kto wie cokolwiek, co może pomóc w zlokalizowaniu danego samochodu, lub odpowiedzialnego kierowcy lub właściciela pojazdu, proszony jest o kontakt z Wydziałem Ruchu Drogowego w Limassol pod numerem 25-805252 lub z Citizen Line pod numerem 1460 lub najbliższym posterunkiem policji.


Zdjęcie główne pochodzi z Offsite

Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!