Policja poszukuje psa

Policja poszukuje pitbulla, który wczoraj pogryzł 10. latkę.

Policja szuka drugiego pitbulla po ataku w Nikozji – pies ugryzł 10. letnią dziewczynkę, 55-letnią kobietę i śmiertelnie zranił małego psa.

Od tego czasu funkcjonariusze szukali psa, który pasowałby do opisu podanego przez naocznych świadków – brązowego pitbulla z białą szyją.

W poniedziałek policja poinformowała, że ​​w okolicy Ayios Dometios znaleziono jednego pitbulla, który ma wszczepiony mikroczip. Właściciel jest obecnie za granicą i oddał psa pod opiekę krewnemu.

Mama 10. latki zidentyfikowała psa jako tego, który zaatakował jej dziecko, jednak 55. latka uważa, że ​​to nie ten sam pies.

Policja przeszukuje teraz okolicę i wzywa społeczeństwo do informowania funkcjonariuszy, jeśli zostanie zauważony bezpański pies pasujący do opisu. Właściciel znalezionego pitbulla ma wrócić na Cypr we wtorek.

W niedzielę mama 10. letniej dziewczynki zgłosiła policji, że idąc ulicą Andreasa Demetriou w Ayios Dometios, została zaatakowana przez bezpańskiego psa.

Pies rzekomo zaatakował ramię 10. latki i śmiertelnie zranił małego psa rodziny. 55. letnia kobieta, która była na miejscu zdarzenia, interweniowała, aby pomóc, w wyniku czego również została ugryziona w ramię.

34. latka zabrała dziecko do prywatnego szpitala, gdzie udzielono jej pierwszej pomocy i wypisano do domu. 55. letnia kobieta trafiła do szpitala ogólnego w Nikozji, gdzie otrzymała pierwszą pomoc.

Wszystkie osoby, które zauważą w okolicy bezpańskiego psa proszone są o kontakt z policją.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading