fbpx

Pół roku oczekiwania na egzamin

Pafos stoi w obliczu poważnych opóźnień w terminach egzaminów w celu uzyskania prawa jazdy, powiedział prezes stowarzyszenia szkół nauki jazdy w Pafos, Savvas Efthymiou.


Efthymiou zauważył, że kod kalendarza rezerwacji został napisany 20 lat temu, dodając, że w ostatnich latach dwóch egzaminatorów opuściło wydział i nie zostało jeszcze zastąpionych. W rezultacie terminy egzaminów zostały przesunięte na marzec 2023 r. – braki kadrowe oznaczają o 16 mniej egzaminów dziennie.

Czas oczekiwania na egzamin w Pafos wynosi sześć miesięcy a w Nikozji gdzie mieszka cztery razy więcej osób terminy egzaminów wyznaczane są maksymalnie po dwóch miesiącach.  

Według Efthymiou dział transportu zatrudnił ostatnio sześciu pracowników, z których żaden nie został zatrudniony do obsługi Pafos.

Planowane spotkanie z ministerstwem transportu ma nastąpić w ciągu najbliższych kilku dni w celu podjęcia próby rozwiązania problemu, który według Efthymiou jest długotrwały.


Zostaw swój komentarz:


Więcej w tym temacie:



error: UWAGA: Zakaz kopiowania!