fbpx

Pół godziny czekania na hamburgera z mikrofali!

[dropcap]Z[/dropcap]apewne niewielu z Was udało się kiedykolwiek zjeść hamburgera w Burger King na lotnisku w Larnace. Powód jest jeden – wtedy gdy lecą samoloty do Polski jest on zamknięty. Być może mieliście szczęście, że nie przytrafiła Wam się ta przyjemność…

Dlaczego? Po pierwsze gigantyczna kolejka. Aby zamówić jedzenie należy odstać swoje minimum pół godziny. I to jest bez znaczenia kiedy, w jaki dzień tygodnia. W końcu marka Burger King jest znana na całym świecie a jej wyroby są smaczne i robione na grillu – tak w każdym bądź razie reklamuje się firma na lotnisku w Larnace. No i dodatkowo standardy – teoretycznie, tak mówią przepisy amerykańskie, w kolejce do złożenia zamówienia nie powinniśmy stać dłużej niż 5 minut, a zamówienie powinno być gotowe w maksymalnie 5 minut od jego złożenia. Tyle teoria. Być może wszędzie tak jest, tylko nie na lotnisku w Larnace.

Jak teoria wygląda w Larnace? Gdy już udało się Wam odstać swoje w kolejce i złożyliście zamówienie musicie na nie poczekać kolejne 10 minut aby zamówienie zostało wykonane. Hamburger trafia z lodówki w bułkę, dodawane są sosy, warzywa, ser, zawijane jest wszystko w papier i wkładane do mikrofalówki! Duma amerykańskiego Burger Kinga czyli Whopper jest w Larnace robiony w mikrofalówce! W innych krajach, nawet w Polsce, taka sytuacja jest nie do pomyślenia, ba nawet w restauracjach tej sieci nie ma czegoś takiego jak mikrofalówka! A na lotnisku w Larnace? Nie jedna, nie dwie ale trzy i to wszystko na oczach klientów. No dobra, trochę przysłonięte regałem na kanapki, ale jednak wciąż widoczne.

Jak w ogóle można nazwać taką restaurację Burger Kingiem? Wykończony personel, wszystko robione po to tylko aby zrobić, nikt nikogo nie interesuje, a klient ma zapłacić i spadać. Czy licencjodawca wie co się dzieje w Larnace? Czy przypadkiem standardy nie są zapisane w umowie z firmą, która zobowiązała się do ich przestrzegania? A może to jest podróbka Burger Kinga? Aby było śmieszniej ta restauracja nie figuruje na liście dostępnych na Cyprze.

Zanim kupicie ponownie burgera na lotnisku – przemyślcie sprawę dwa razy…

Burger King Cyprus nie odpowiedział na maila z naszymi pytaniami.

Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:

Wina wiatrów czy nasadzeń?

Wydawać by się mogło, że zasada przesadzania dorosłych drzew na Cyprze nie przynosi nic dobrego – korzenie nie są w stanie ich utrzymać. Tego typu