Polak wiceliderem turnieju pokerowego!

W kasynie Merit Poker na Północnym Cyprze rozpoczął się kolejny bardzo ciekawy festiwal pokerowy. W ramach Top Guns rozegranych zostanie kilkadziesiąt turniejów, a już na początku rywalizacji świetnie radzi sobie Szymon Wysocki. Polak był jednym z zaledwie dwudziestu pokerzystów, którzy przystąpili do gry w dniu 1A pierwszego Main Eventu festiwalu, w którym wpisowe wynosi $2200. Po tym, jak gracze dokonali sześciu re-entry, do dnia 2 awansowało jedenastu pokerzystów, a największy stack w trakcie rozgrywki zgromadził Szymon Wysocki.

W czwartek rozegrany został dzień 1B i w nim frekwencja była już znacznie wyższa i zarejestrowało się ponad 100 osób. W gronie 63 pokerzystów, którzy wywalczyli awans, nie było jednak żadnego Polaka, a zatem Wysocki będzie naszym jedynym reprezentantem w dniu drugim. Zacznie on dzień z drugim stackiem bowiem w dniu 1B więcej od niego zebrał Shakir Dadabaev. Jego przewaga nad Polakiem jest jednak minimalna.

Wysoki stack uzbierał również stały bywalec w Merit Poker, Pierre Neuville.

Jak dotąd w turnieju wzięło udział nieco ponad 100 graczy, co oznacza, że może w nim dojść do overlaya bowiem pula gwarantowana została ustalona na $350 tys. Późna rejestracja możliwa będzie jeszcze dziś do końca trzeciego poziomu blindów.

Na Cyprze trwają również inne turnieje i liczymy na bardzo dobre występy Polaków w nich.Tekst pochodzi ze strony poker24.pl

Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading