fbpx
EnglishGreekPolishRussian

Podróż za 5000$

Obywatel turecki, podejrzany w sprawie spisku w celu popełnienia przestępstwa i pomocy obywatelom państw trzecich w uzyskaniu nielegalnego wjazdu do Republiki Cypryjskiej w okresie od 10 do 17 kwietnia na drodze Akaki-Avlona, został aresztowany po tym, jak policja znalazła 46 nielegalnych migrantów w pobliżu Akaki. 20.latek został zatrzymany w areszcie na osiem dni.
Jak ustalono wszyscy zatrzymani przybyli z Mersiny w Turcji. 10 kwietnia w tym samym rejonie odebrano kolejnych 10 osób.

Cypryjska agencja prasowa stwierdziła, że 20-latek jest podejrzany o przynależność do sieci przemycającej syryjskich uchodźców z Mersiny w Turcji do obszarów okupowanych, a stamtąd przez strefę buforową do obszarów kontrolowanych przez rząd.

Taka podróż to koszt 4000-5000 dolarów.

[bar group=”814″]

Skomentuj

Więcej w tej tematyce

Turcja znosi wizy dla Polaków

Rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych Republiki Tureckiej Hami Aksoy, w wydanym 20 lutego 2020 roku oświadczeniu poinformował, że jego rząd postanowił znieść wymóg wiz dla obywateli niektórych państw europejskich.  Postanowienie o zniesieniu wiz wchodzi w życie od poniedziałku 2

Czytaj Dalej

contact us and book the tour of your dreams


No posts found!

×