Podróż na Cypr – oficjalne wyjaśnienia

Praktycznie codziennie na Facebooku powtarzane są te same pytania dotyczące podróży na Cypr – publikujemy oficjalne wyjaśnienia ministerstwa turystyki

Ministerstwo Turystyki Cypru opublikowało dokładne wyjaśnienia dotyczące pobytu turystów na wyspie. Dokument jest w języku angielskim i zawiera odpowiedzi na większość zadawanych pytań.


Pełną wersję protokołu w języku angielskim znajdziecie po kliknięciu tutaj. Znajdują się w nim wszystkie obostrzenia dotyczące turystów i podróżujących na Cypr obowiązujące w okresie 6.01 – 31.01.2022.


W protokole znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, między innymi o testowanie dzieci (brana pod uwagę jest dokładna data urodzenia a nie jedynie rok), ważności Cyprus Flight Pass jako Safe Pass (jest ważny 7. dni od momentu wylądowania, 8. dnia należy wykonać test) czy też wyjaśnienia dotyczące kwarantanny podróżnych i jej czasu trwania.

ZOBACZ TAKŻE:
>>> Z testem czy bez? >>>

Publikujemy protokół oryginalny w wersji angielskiej tak, aby był podstawą do wyjaśnienia ewentualnych niedomówień w przypadku wątpliwości pracowników lotnisk czy też hoteli. Został on podpisany przez Ministra Turystyki Savvasa Perdiosa i przesłany do wszystkich firm turystycznych, stowarzyszeń związanych z branżą turystyczną oraz mediów.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!