fbpx

Podróż na Cypr – oficjalne wyjaśnienia

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Praktycznie codziennie na Facebooku powtarzane są te same pytania dotyczące podróży na Cypr – publikujemy oficjalne wyjaśnienia ministerstwa turystyki

Ministerstwo Turystyki Cypru opublikowało dokładne wyjaśnienia dotyczące pobytu turystów na wyspie. Dokument jest w języku angielskim i zawiera odpowiedzi na większość zadawanych pytań.


Pełną wersję protokołu w języku angielskim znajdziecie po kliknięciu tutaj. Znajdują się w nim wszystkie obostrzenia dotyczące turystów i podróżujących na Cypr obowiązujące w okresie 6.01 – 31.01.2022.


W protokole znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, między innymi o testowanie dzieci (brana pod uwagę jest dokładna data urodzenia a nie jedynie rok), ważności Cyprus Flight Pass jako Safe Pass (jest ważny 7. dni od momentu wylądowania, 8. dnia należy wykonać test) czy też wyjaśnienia dotyczące kwarantanny podróżnych i jej czasu trwania.

ZOBACZ TAKŻE:
>>> Z testem czy bez? >>>

Publikujemy protokół oryginalny w wersji angielskiej tak, aby był podstawą do wyjaśnienia ewentualnych niedomówień w przypadku wątpliwości pracowników lotnisk czy też hoteli. Został on podpisany przez Ministra Turystyki Savvasa Perdiosa i przesłany do wszystkich firm turystycznych, stowarzyszeń związanych z branżą turystyczną oraz mediów.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!