fbpx

Podpowiadamy jak dostać się do Polski

Niestety, przewoźnicy którzy zgodnie z rozkładem powinni latać do Polski, odwołali połączenia a wiele osób musi, lub po prostu chce, do Polski polecieć. Postanowiliśmy sprawdzić w jaki sposób do Polski można się dostać.

Po przeanalizowaniu wielu możliwych połączeń okazuje się, że najlepszym i najszybszym połączeniem jest lot z Larnaki do Warszawy przez Wiedeń liniami Austrian Airlines. Niestety nie jest to połączenie tanie – w chwili obecnej bilet kosztuje 712 zł w dwie strony przy podróży jedynie z bagażem podręcznym:

Zaletą połączenia jest to, że jest bardzo krótki okres oczekiwania na lotnisku w Wiedniu na kolejny samolot. Kolejnym plusem jest to, że połączeń jest naprawdę wiele i można w miarę je dopasować do swoich potrzeb.

SPRAWDŹ LOTY LARNKA – WARSZAWA >>>

Połączenie przez Wiedeń jest jednym z najtańszych i z całą pewnością najszybszym.

Wyszukiwarki lotów będą Wam także proponować inne rozwiązania. Możliwe są przesiadki samolotami Lufthansy we Frankfurcie oraz w Atenach – w tych miastach niestety należy poczekać na kolejny samolot dłużej.

Sugerujemy Wam abyście podczas wyszukiwania lotu skorzystali z tego linka tutaj jest on już odpowiednio ustawiony na najtańsze możliwe połączenie. Podczas samodzielnego wyszukiwania zwracajcie uwagę na to w jaki sposób wyszukujecie połączenie. Oto przykład poniżej:

Teoretycznie jest to najtańsze połączenie (jedynie 406 zł) – tak ustawiliśmy okno wyszukiwarki (czerwona strzałka), z jedną przesiadką ale z dwiema różnymi liniami lotniczymi (żółta strzałka), wykrzyknik (niebieska strzałka) oznacza jednak, że w mieście przesiadki należy zmienić lotniska – czeka Was więc jazda taksówką z jednego końca miasta na drugie.

Uważajcie więc na to jakie połączenia kupujecie bilety.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!