fbpx

Poczta dostarcza zagubione przesyłki

Policja zezwoliła na dostarczenie przesyłek, które zaginęły ponad 18. miesięcy temu. Ponad 200 worków pocztowych z przesyłkami zostało już skierowanych do dostarczenia przez doręczycieli.

Jeden z dostarczonych właśnie listów został nadany w czerwcu 2015 roku

Przypomnijmy, że wewnętrzna kontrola poczty, która została uruchomiona po niezliczonych skargach odbiorców, wykazała, że 37. letni pracownik sortowni w Larnace przywłaszczył odebrane przez urząd pocztowy na lotnisku w Larnace przesyłki. Sprawę odkryto w listopadzie zeszłego roku uznając, że proceder trwał minimum 18. miesięcy. Mężczyzna został skierowany na badania psychiatryczne, a jego rozprawa sądowa rozpocznie się 4 kwietnia.

Pocztowcy proszą o kontakt osoby, którym zaginęły listy lub paczki w ciągu ostatnich dwóch lat a zamienili miejsce zamieszkania pod numerami telefonów: 22805745 lub 22805761. Część przesyłek była otwierana i zostaną one doręczone w opakowaniach zastępczych. Jak informują przedstawiciele poczty znaleziono także wiele niedostarczonych kart płatniczych, dokumentów i zdjęć, które nie mogą być dostarczone ze względu na brak kopert i adresów. Jeśli takie rzeczy znajdowały się w zaginionych listach – kontaktujcie się pod powyższymi numerami a po podaniu aktualnego adresu przesyłki zostaną dostarczone.

Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!