fbpx

Po przymiarce w sklepie parowa kąpiel dla ubrań

Właściciele sklepów detalicznych w Pafos zdecydowali się na zakup odkurzaczy parowych, aby klienci mogli bezpiecznie przymierzać ubrania. Odkurzacze parowe eliminują ponad 99,9% zarazków bez użycia środków chemicznych.

Kyriakos Kyriakou powiedział, że zanim klienci przymierzą ubrania, ubrania są czyszczone parą, a proces powtarza się później.

Parowiec jest ręczny, a ubrania pozostają suche przez cały czas. Zużywa wodę i specjalne tabletki i kosztuje około 100 €. Buty można również sterylizować w ten sposób.

Zapewnijmy najwyższy możliwy standard higieny, powiedziała Kyriakou.

Ponadto celem jest, aby zarówno klienci, jak i detaliści czuli się bezpiecznie.

Niestety, epidemiologowie nie poinstruowali sklepikarzy jak wirus zachowuje się w ubraniach, dlatego konieczne było podjęcie takich środków.

Chyba taki pomysł mógłby być stosowany wszędzie i zawsze, bo po takich przymiarkach nawet nie podczas trwania pandemii, zawsze zostaje na przykład pot, więc byłoby miło się tym nie dręczyć podczas przymiarek. Na takich sklepowych próbkach zawsze się coś znajdzie, czasami kąpiel należałaby się nie ubraniom sklepowym ale także klientom. Napomnijmy też o makijażu, którego fragmenty zdobią sklepowe wieszaki.

Co myślicie o tej innowacji? Popieracie taką niedrogą i bezinwazyjną dezynfekcję?


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!