fbpx

Wielka promocja LOT

Tylko do wtorku będziecie mogli kupić bilety naszego narodowego przewoźnika w specjalnych niższych cenach. Jak zapewniają Polskie Linie Lotnicze bilety na trasie z Warszawy do Larnaki można kupić od 399 zł – my znaleźliśmy nawet tańsze po 398,06 zł.

Kup bilet w promocji tutaj >>>

Promocja obejmuje bilety w okresie od 01 listopada 2017 do 31 maja 2018 roku. Można więc je kupić zarówno na okres Świąt Bożego Narodzenia, Wielkiej Nocy, długiego weekendu majowego czy w końcu na najbliższe ferie zimowe dla dzieciaków.

Bilety w tej cenie są dostępne tylko z bagażem podręcznym do 8 kg. Te same bilety, ale z wliczonym bagażem rejestrowanym są niestety droższe – zobaczcie różnice dokładnie:

Kup bilet w promocji tutaj >>>

Można więc śmiało powiedzieć, że bilet w najniższej cenie jest typowym biletem jak na tanie linie lotnicze. Do wybranego miejsca czy za bagaż rejestrowany będziecie musieli dopłacić.

Loty z innych miast takich jak Kraków, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Poznań, Rzeszów, Szczecin oraz Zielona Góra są także dostępne, ale w nieco wyższych cenach.

Podane przez nas ceny są ostateczne i nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty za wystawienie biletu czy tak zwane opłaty manipulacyjne – strona internetowa LOT po prostu ich nie pobiera (sprawdźcie ceny na specjalnej stronie promocji tutaj >>>).


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!