Plażowe gadżety

Przyuliczne (chyba w ten sposób można je nazwać) sklepiki na Cyprze oferują bardzo wiele gadżetów, które mogą przydać się w wodzie i na plaży. Nie ukrywajmy jednak – ceny większości z nich są z kosmosu. Każdy musi w końcu z czegoś żyć…

A czemu nie kupić wszystkiego co Wam może się przydać w internecie? Sami nie zdajecie sobie sprawy z tego ile ciekawych gadżetów powstaje w Chinach. W świecie internetu są one już dostępne, na Cyprze będą dostępne zapewne dopiero w przyszłym roku.

Chociażby taka sofa na plażę czy jej mniejszy odpowiednik. Jej cena z dostawą do domu to 11,34€ (mniejsza wersja to 8,86€). Nie należy zapominać o wszelkiego rodzaju silikonowych maskach do pływania, kocach, które zrobione ze specjalnego tworzywa nie przepuszczają piachu czy innej bardzo przydatnej rzeczy jak wodoodporna torebka na telefon i dokumenty.

Wszystkie te i wiele innych rzeczy możecie kupić w promocyjnych cenach obniżonych nawet o 70%! Wystarczy, że skorzystacie z tego linka (tutaj >>>) i zostaniecie przeniesieni wprost na stronę sprzedawcy.

Wszystkie zamówione przedmioty trafią wprost do waszego domu bez żadnych dodatkowych opłat! Możecie je zamówić zarówno do Polski jak i na Cypr!

Uwaga! Nie zamawiajcie w jednej przesyłce za więcej niż 25% gdyż poczta może próbować doliczyć Wam cło (towary przychodzą spoza Unii Europejskiej). Jeżeli chcecie zamówić więcej artykułów zamówcie je kilka razy tak aby przyszły w oddzielnych paczkach.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading