fbpx

Plan rejestracji szczepień na najbliższy tydzień

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Ministerstwo Zdrowia ogłosiło plan rejestracji na szczepienia na najbliższy tydzień

Ministerstwo Zdrowia ogłosiło powtórkę możliwości rejestracji na szczepienia starszych roczników. Rejestracji będzie można dokonać w określone dni tygodnia:

  • dziś w godzinach od 7:30 do 17:30 będą mogły zarejestrować się osoby w wieku 50-54 lata
  • jutro, w niedzielę, od 7:30 do 17:30 będą mogły zarejestrować się osoby w wieku 55-60 lat
  • od poniedziałku od godziny 7:30 do wtorku do godziny 17:30 będą mogły zarejestrować się osoby w wieku 18-21 lat, które studiują na zagranicznych uczelniach
  • od środy 19.05.2021, od godziny 7:30 do czwartku do godziny 17:30 portal szczepień będzie czynny dla osób w wieku 60-65 lat
  • od piątku 21.05.2021 od godziny 7:30 do soboty do godziny 17:30 portal szczepień będzie czynny dla osób w wieku 46-49 lat.


Zarejestrować na szczepienia mogą się jedynie osoby z wskazanych przez ministerstwo grup – nie ma możliwości rejestracji innych osób.


W celu dokonania rejestracji do szczepień należy wejść na stronę główną GESY gdzie znajduje się bezpośredni dostęp do portalu szczepień (klikając opcję „Portal szczepień”). Następnie należy wpisać nazwę użytkownika i kod, którego już używają do logowania się na swoje konto osobiste w systemie.

Po wejściu na Portal użytkownicy są informowani o Ośrodkach Szczepień i szczepionce, którą otrzymują – po zaakceptowaniu warunków przystępują do umówienia wizyty.


Przypominamy, że zaszczepić się można także u niektórych lekarzy pierwszego kontaktu.

W przypadku osób, które “przegapiły” swój termin rejestracji, ministerstwo zapowiedziało, że dostęp dla poszczególnych grup wiekowych będzie powtarzany.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!