Plan portalu szczepień na najbliższy tydzień

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych rocznikach, które będą uprawnione do rejestracji na portalu szczepień.

Od poniedziałku 24 maja od godziny 7:30 do wtorku, 25 maja do godziny 17:30 portal będzie czynny dla osób w wieku 43-45 lat, w środę, 26 maja, w godzinach 7:30 do 17:30 portal będzie dostępny dla osób w wieku 40-42 lata.

W czwartek, 27. maja, portal otworzy się w godzinach 7:30 – 17:30 dla osób w wieku powyżej 70. lat, natomiast w piątek, 28 maja, portal szczepień będzie dostępny dla osób w wieku 37-39 lat.

Przypominamy, że równolegle ze szczepieniami w Centrach Szczepień podawanie szczepionki AstraZeneca jest kontynuowane w klinikach lekarzy pierwszego kontaktu, którzy wyrazili zainteresowanie, dla wszystkich w wieku powyżej 20. lat.


Zarejestrować na szczepienia mogą się jedynie osoby z wskazanych przez ministerstwo grup – nie ma możliwości rejestracji innych osób.


W celu dokonania rejestracji do szczepień należy wejść na stronę główną GESY gdzie znajduje się bezpośredni dostęp do portalu szczepień (klikając opcję „Portal szczepień”). Następnie należy wpisać nazwę użytkownika i kod, którego już używają do logowania się na swoje konto osobiste w systemie.

Po wejściu na Portal użytkownicy są informowani o Ośrodkach Szczepień i szczepionce, którą otrzymują – po zaakceptowaniu warunków przystępują do umówienia wizyty.


Przypominamy, że zaszczepić się można także u niektórych lekarzy pierwszego kontaktu.

W przypadku osób, które „przegapiły” swój termin rejestracji, ministerstwo zapowiedziało, że dostęp dla poszczególnych grup wiekowych będzie powtarzany.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading