fbpx

Pierwszy wycieczkowiec w Agia Napa

Rhapsody of the Seas wpłynął jako pierwszy do przystani w Ayia Napa

Rhapsody of the Seas , jeden z największych statków Royal Caribbean Cruises, zacumował w marinie około 6 rano we wtorek, wypływając z Hajfy w Izraelu. Statek, który może pomieścić 3000 pasażerów i personelu, zostanie następnie skierowany na Rodos w Grecji.

To pierwszy duży statek wycieczkowy, który zabiera około 3000 pasażerów i personelu. Ci ludzie będą korzystać z mariny, ze wszystkimi korzyściami związanymi z przybyciem statku wycieczkowego – powiedział Karousos.

Dodał, że decyzja o utworzeniu doku w marinie i kolejnej w nadchodzącej marinie w Protaras już zaczęła dostrzegać korzyści.

Cypr jest umieszczany na mapie tej szczególnej formy turystyki, ponieważ z roku na rok obserwujemy wzrost liczby statków wycieczkowych przybywających do naszych portów i marin – powiedział Karousos.

Powiedział, że ma nadzieję, że przystań Ayia Napa odwiedzi więcej statków wycieczkowych.

Ta sama opcja będzie dostępna w innych marinach na Cyprze, a mianowicie w marinie Protaras, ale także w małym porcie Latsi w Pafos, gdzie Zarząd Portu ogłosił inwestycję wartą 50 milionów euro w modernizację portu, – powiedział.

Czyli Cypr staje się morskim centrum operacyjnym i wycieczkowym – z każdej strony marina…


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!