fbpx

Pierwszy Festiwal Wegański na Cyprze

Jeśli nie jecie mięsa – to wydarzenie jest dla Was!

Vegan Fam Festival to święto wszystkich form życia i okazja dla wszystkich zainteresowanych zdrowym stylem życia bez szkody, aby spotkać się i cieszyć się ekscytującym dniem. Festiwal zostanie zorganizowany po raz pierwszy na Cyprze, w starożytnym parku drzew oliwnych, w wiosce Psematismenos (Larnaca) 14 września od godz. 10:00

Vegan Fam Festival skierowany jest nie tylko do wegan, ale każdego, kto jest zainteresowany zdrowym życiem dla nich i dla planety.

Weganizm to nie tylko nawyki żywieniowe, ale także styl życia, który szybko rośnie na Cyprze i na całym świecie. Ludzie zwracają się w stronę wegańskiego stylu życia z powodów etycznych, środowiskowych i zdrowotnych. Festiwal jest okazją do zdobycia nowej wiedzy, wypróbowania wegańskiego jedzenia, zakupów produktów etycznych i dobrej zabawy.

Odwiedzający będą mieli okazję poznać weganizm, skosztować wegańskich potraw i słodyczy, wziąć udział w warsztatach, zajęciach jogi, kursach gotowania, ogrodnictwie, wystawach produktów, kąciku dla dzieci i zrobić zakupy.

[bar group=”838″]


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!