fbpx

Pieniądze może będą w przyszłym tygodniu…

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Teoretycznie pieniądze z zasiłków za grudzień powinny być już na kontach, kiedy jednak będą? Tego nikt nie wie…

Dla niektórych z mieszkańców Cypru, pieniądze ze specjalnych programów pomocowych to jedyne źródło utrzymania. Do tej pory pieniądze trafiały na konta około 10. dnia miesiąca za miesiąc poprzedni – w przypadku zasiłków za grudzień nie jest wiadome kiedy pojawią się na kontach. Rząd tłumaczy, że jest gotowy na wypłaty – parlament nie zatwierdził jednak budżetu i wypłacić nie można.

Okazuje się jednak, że niektórzy nie dostali jeszcze zasiłków za listopad. Mowa tu miedzy innymi o pracownikach sklepów, którzy zostali zatrzymani w domach podczas lokalnych lockdown’ów w Limassol i Pafos. On nadal czekają na pieniądze za listopad.

Parlament nadal pracuje nad budżetem. Być może zostanie on zatwierdzony w przyszłym tygodniu – wtedy pieniądze powinny zostać odblokowane i trafić na konta pracodawców a ci z kolei przeleją je na konta pracowników.

Ciekawe tylko czy się dogadają.

Pewne jest jedno – w tym tygodniu nie spodziewajcie się żadnych pieniędzy od rządu. Ani zasiłków dla bezrobotnych, chorobowych czy tych ekstra covidowych. Rząd ich raczej nie wypłaci…

Ciekawe tylko kto nam odroczy płatności naszych rachunków…


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!