PEO apeluje o pozostawienie cen bez zmian

Związek zawodowy twierdzi, że podwyżka cen biletów wyrządzi wiele szkód

Wzrost cen biletów autobusowych w Nikozji nie tylko sprawi, że konsumenci zaczną sięgać głębiej do kieszeni, ale także spowodują opóźnienia w całej sieci autobusowej, utrudniając życie zarówno kierowcom, jak i pasażerom – napisał związek zawodowy PEO.

W mocno sformułowanym oświadczeniu związek wezwał ministra transportu Alexisa Vafeadesa do ponownego zbadania tej kwestii, wzywając go do odbycia spotkania w tej sprawie.

Sekretarz generalny oddziału Peo w Segdamelin, Athos Eleftheriou, powiedział, że od września opłata za przejazd autobusem wzrośnie z 2 do 2,40 euro , co będzie oznaczać, że kierowcy prawie zawsze będą musieli wydawać dużo drobnych drobnych, a zatem zajmie to więcej czasu.

Będzie to oznaczać dodatkowe kilka minut opóźnienia na niektórych trasach, a co za tym idzie, przerwy dla kierowców zostaną skrócone”.

Eleftheriou dodał, że błędy są częściej popełniane, a kierowcy będą prawdopodobnie musieli płacić z własnej kieszeni, aby je naprawić.

Należy właściwie ocenić zakres problemów spowodowanych tym wzrostem i podjąć środki w celu ich rozwiązania” – podsumował.

A może wprowadzić płatności kartami płatniczymi?


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading