Karta przedpłacona

Boicie się korzystać ze swojej karty bankowej w internecie? Może to i racja, chociaż jest teraz tak wiele zabezpieczeń płatności, że praktycznie nie ma możliwości złamania Waszych kodów dostępu. No ale cóż, może się zdarzyć.

Pisaliśmy ostatnio o dziwnym przewalutowaniu na kartach. A może po prostu wyrobicie kartę wielowalutową a do tego bezpieczną? Czemu bezpieczną? Bo jest przedpłacona tak jak telefon pre paid. Korzystacie tylko z tych środków, które sami wpłacicie on line na konto. I to w jakiej tylko walucie chcecie!

Droga do założenia takiego konta jest bardzo prosta. Klikacie w link (tutaj) logujecie się swoim adresem e-mail i gotowe. Kartę dostaniecie wprost do domu – bez znaczenia gdzie mieszkacie w Polsce, na Cyprze czy innym kraju świata. Na kartę wpłacacie pieniądze i korzystacie bez obaw, że przekroczycie zaplanowane zakupy. Kartą można płacić w sklepach, w internecie ( na przykład za zakupy na ebay czy Allegro) czy wszystkich punktach gdzie normalnie obsługiwane są karty płatnicze. Karta współpracuje także z PayPal!

Przemyślcie sprawę i klikajcie… Warto zauważyć, że jeśli użyjecie konta Payoneer na kwotę minimum 100$ (łącznie) otrzymacie bonus w wysokości 25$!


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading