fbpx

PASYXE: w hotelu tylko z SafePass

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Szczepienia mobilne dla pracowników hoteli, testy co 72 godziny i kontrola SafePass podczas meldunku

Najnowsze wydarzenia, które wpłynęły na wskaźniki epidemiologiczne na Cyprze, czyli ogromna liczba nowych pozytywnych przypadków,  sprawiły że Związek Hotelarzy przypomina o ścisłym przestrzeganiu Protokołów Docelowych, jak również Protokołów Zdrowia, które regulują działanie jednostek hotelowych.

Personel zachęcany jest do przyjęcia szczepionki, a w tym celu powstaną mobilne jednostki, które wykonają szczepienia w miejscach pracy. Rejestracji należy dokonać do 6 lipca. Pełną listę chętnych osób prześle dyrekcja na wskazany adres.


Personel proszony jest o przedstawianie negatywnego testu na koronawirusa co 72 godziny według instrukcji Ministerstwa Zdrowia w sprawie Bezpiecznej Przepustki (SafePass).


Dodatkowo, od 1 lipca 2021, goście hotelowi i inni klienci powinni zostać dokładnie sprawdzeni po przybyciu podczas meldunku przez upoważnione osoby z każdej jednostki, przedstawiając SafePass, Europejski Certyfikat Cyfrowy Covid (EUDCC) lub CyprusFlightPass.

Związek Hotelarzy wyjaśnił również sprawę ochrony danych osobowych:

Ramy prawne dotyczące ochrony danych nie stanowią przeszkody ani nie zabraniają ujawnienia takich danych podczas procesu śledzenia kontaktów zakażonych, jako absolutnie niezbędne dla ochrony interesu publicznego w dziedzinie zdrowia publicznego – napisano w przekazanej hotelom informacji

Przypomnijmy: aby SafePass był ważny należy: zaszczepić się minimum jedną dawką szczepionki (okres karencji wynosi trzy tygodnie), “przechorować” koronawirusa (od momentu wyzdrowienia może minąć maksymalnie 6 miesięcy) lub wykonać szybki test antygenowy lub PCR (jest on ważny 72. godziny).


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!