Parking przy lotnisku

Zapewne wielokrotnie zastanawialiście się nad tym, czy na lotnisko jechać własnym samochodem czy korzystać z komunikacji publicznej. Wszystko ma swoje dobre i złe strony.

Zostawienie własnego samochodu pod domem i jazda ze znajomymi czy autobusem to po pierwsze problem z powrotem z wojaży – no bo co jeśli samolot się spóźni? To co wydawało się dopięte na ostatni guzik sypie się jak domek z kart. No bo albo nie ma już autobusu, albo na następny trzeba długo czekać, a jeśli odebrać ma Was znajomy – to będzie musiał poczekać. A po drugie koszty – no bo w końcu komunikacja publiczna nie jest za darmo, a jeśli wiezie Was znajomy to także trzeba mu dać na paliwo i flaszkę za fatygę.

A może po prostu jechać własnym samochodem? Wydaje Wam się drogo? Otóż nie. Tydzień na strzeżonym parkingu koło lotniska to tylko 40€ w Larnace lub 10€ w Katowicach. A do tego jeszcze umyją Wam samochód. Nawet jeśli spóźni się samolot to i tak jesteście sami sobie Panami i nie musicie nikogo prosić o przysługę. No i macie pewność, że samochód Wam nie zginie.

Zresztą sprawdźcie sami tutaj jakich cen możecie się spodziewać.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading