Zaparkuj i leć - tani i bezpieczny parking w Larnace

Zaparkuj i leć - tani i bezpieczny parking w Larnace

Lecicie do Polski z Larnaki? Prawdopodobnie macie ten sam problem co my – jak dostać się na lotnisko. Najprostszym rozwiązaniem jest jazda własnym samochodem – tylko co z nim zrobić?

Świetnym rozwiązaniem jest pozostawienie samochodu pod dobrą opieką. Przy wyborze parkingu przy lotnisku ważne jest aby parking był bezpieczny i nic waszemu samochodowi się nie stało (najlepiej żeby był ubezpieczony), żeby mieć dostęp do samochodu zaraz po przylocie, a także żeby był w miarę tani.

Wydaje nam się, że lepszej ofert nie znajdziecie: samochód zostanie od Was odebrany i podstawiony na lotnisku, parking jest ubezpieczony i monitorowany, a do tego ma całkiem niezłe ceny. Dodatkowo jeśli zostawicie auto na dłużej samochód wróci do Was umyty i wysprzątany!

Ceny? Za 3 dni zapłacicie 12€ (15€ z myciem), za 8 dni – 24€ (mycie samochodu gratis), jeśli natomiast planujecie wybrać się do Polski na miesiąc szefostwo firmy zapewnia, że cena zostanie indywidualnie dopasowana do Waszych potrzeb.

Rezerwujcie śmiało on line (tutaj) – możecie zapłacić dowolną kartą płatniczą i kredytową lub systemem PayPal. Dzwońcie śmiało na numer 96 00 24 88 lub pod bezpłatny numer telefonu 7000 81 55 po więcej szczegółów. Ważne jest to, że dogadacie się po polsku!

Naszym zdaniem warto.

Skomentuj