Parki wodne

Parki wodne

Park „Waterworld” w Ayia Napa (Agia Napa)

Park ten uchodzi za największy w Europie waterpark a jego wystrój oczarowuje odwiedzających I wprowadza w świat starożytnej Grecji oraz mitologii greckiej. Natkniemy się tutaj na greckie kolumny a także posągi bóstw, mityczne postaci lub też klasyczne świątynie. Oprócz tego czekają na nas inne rozrywki I pełna szaleństwa zabawa. Ów park wodny jest umiejscowiony we wschodniej części Cypru, w bliskim sąsiedztwie Famagusty.

Wśród atrakcji tego aquaparku znajdziemy miejsce o nazwie: “Wpadnij do Atlantydy” czyli zjeżdżalnię dla odważnych, która ma liczne zakręty oraz wyjątkowe efekty wizualne I dźwiękowe. Kolejną pozycją jest “Wyprawa Heraklesa” czyli zakręcona zjeżdżalnia. Następnie możemy poczuć dreszczyk emocji wsiadając do wieleosobowej zjeżdżalni o nazwie: “Wyścig Rydwanów”. Do wyboru mamy także dwie zjeżdżalnie tzw. kamikaze – czyli łagodną “Górę Olimp” I prawie, ze pionowy “Zenit Zeusa”. Poza zjeżdżalniami możemy zrelaksować się w waterparku również przy potoku, brodziku dla dzieci lub basenie z falami.

http://waterworldwaterpark.com/

Znalezione obrazy dla zapytania waterpark ayia napa

Park „Aphrodite” w Pafos

Umiejscowiony na tle wspaniałych krajobrazów ten aquapark słynie z największej liczby atrakcji na wyspie Cypr. Możemy wśród nich wymienić: bez wątpienia największy na Cyprze rejs rodzinny pontonami, zjeżdżalnię o wdzięcznej nazwie: “Czarna Dziura”, która nie posiada oświetlenia, ale za to liczne zakręty oraz zjeżdżalnię “Kamikaze”.
Park “Aphrodite” obfituje również w atrakcje dla małych dzieci takie, jak: ”Statek Piracki”, “Wodne Grzyby” (jak można wywnioskować z nazwy – jest to miejsce, w którym można popryskać się wodą pod wielkimi prysznicami przypominającymi grzyby) a także “Mokra Bańka” , na której dzieci mają frajdę z podskakiwania.

http://aphroditewaterpark.com/

Znalezione obrazy dla zapytania waterpark paphos

Park „Fasouri Watermania” w Limassol

W tym wodnym parku, stylizowanym na tropiki, może znależć dla siebie atrakcje cała rodzina. Przede wszystkim zachwycą nas tutaj niesamowite zjeżdżalnie takie, jak: “Czarne Dziury” posiadające wiele zakrętów lub “Kamikaze” przeznaczone dla osób o silnych nerwach. Z kolei pasjonaci rajdów pontonowych na pewno nie będą zawiedzeni odwiedzając ten park w Limassol a także mogą wskoczyć do “Probowl” – czyli wirującej miski z wodą. Zdecydowanie interesującą propozycją jest wspinaczka po ścianie przy basenach lub skoki po pływających “plasterkach pomarańczy”.
Park “Fasouri Watermania” jest doskonałym wyborem dla osób pragnących połączyć szaleństwo na zjeżdżalniach charakterystyczne dla aquaparków z częściowym wysiłkiem fizycznym – oczywiście wszystko w formie znakomitej zabawy.

http://fasouri-watermania.com/

Znalezione obrazy dla zapytania waterpark limassol
„Protaras Fun Park” w Paralimni

“Waterworld” w Ayia Napie I “Protaras Fun Park” łączy jedna rzecz – lokalizacja w bliskim sąsiedztwie Famagusty. Natomiast park ten cechuje wielkość powierzchni, która jest mniejsza niż pozostałych I także to, że grupę docelową stanowią rodziny z dziećmi. W aquaparku mamy do dyspozycji leżaki I parasole, z których mogą skorzystać rodzice spragnieni odpoczynku, jednak którym nie znikną z oczu dzieci bawiące się w wodzie. Na terenie “Protaras Fun Park-u” mamy do wyboru 8 najróżniejszych zjeżdżalni przystosowanych do dzieci a także możemy popływać w basenach, których głębokość wynosi od 0,5 do 1m. Aquapark posiada również plac zabaw. Doskonałym pomysłem byłoby zorganizowanie imprezy urodzinowej dla dziecka właśnie w tym parku.

Znalezione obrazy dla zapytania Protaras Fun Park

Skomentuj