Park rozrywki dla dzieci – ogrom atrakcji dla całej rodziny

Czas szybko płynie, za chwilę kolejne wakacje staną się idealnym pretekstem do tego by miło spędzić czas w gronie całej rodziny. W parkach rozrywki rozsianych po całej Polsce czeka na Was cała masa licznych atrakcji, obok których nie sposób przejść obojętnie. Zarówno dla najmłodszych gości jak i miłośników mocniejszych wrażeń dedykowane są niesamowite atrakcje takie jak park mitologii, park owadów, park miniatur, kolejki górskie, farma iluzji czy prehistoryczne oceanarium. Sprawdźmy zatem jak kształtuje się oferta najpopularniejszych parków rozrywki w Polsce!

Jedno jest pewne – w parku rozrywki nie sposób się nudzić! Wśród największych parków rozrywki w Polsce najlepsze atrakcje dla dzieci oferują  kompleksy, w których każdy rodzic z pewnością znajdzie także coś dla siebie. Zajrzyjmy zatem w te wyjątkowe miejsca, cieszące się dużą popularnością, które warto odwiedzić nie tylko w sezonie wakacyjnym.

Westernowy Park Rozrywki Twinpigs w Żorach

Każdy z nas zapewne oglądał zapierające dech w piersiach filmy o Dzikim Zachodzie. Właśnie te westernowe klimaty stały się inspiracją dla stworzenia miejsca, którego architektura jest wiernym odwzorowaniem tych historycznych obiektów. Amerykański Park Rozrywki Twinpogs w Żorach rozmieszczony na obszarze 10 hektarów, rewelacyjnie oddaje tamte realia, a dzięki wielu strefom tematycznym nawiązujących do historii, każdy miłośnik dawnych wydarzeń z pewnością znajdzie coś dla siebie. Jeśli tylko macie ochotę, wraz z całą rodziną możecie odkryć na nowo Amerykę z Krzysztofem Kolumbem na jego legendarnym statku Santa Maria. Ale na tym nie koniec, bo przed Wami jeszcze wizyta na stacji kosmicznej, hawajskiej plaży lub meksykańskiej hacjendzie. Jeśli pasjonujecie się życiem rdzennych mieszkańców Ameryki, to w strefie leśnej możecie zaktualizować poziom swojej wiedzy uczestnicząc w różnego rodzaju kreatywnych grach.

Co jeszcze kryje się w repertuarze Parku Rozrywki Twinpigs? Westernowy Park Rozrywki w Żorach udostępnia gościom całą masę wyczynowych aktywności a park linowy jest najlepszą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności. Miłośników gier 4D z pewnością ucieszy fakt, że na terenie parku znajdują się także strefy gier w technologii rozszerzonej rzeczywistości, a także wielowymiarowe kina i imponujące karuzele. Westernowe wesołe miasteczko posiada całą masę miejsc piknikowych oraz ustronnych  zakątków, idealnych do wyciszenia się, zrelaksowania i wypoczynku. w których można się zrelaksować i wypocząć. Szereg atrakcji czekający nie tylko na najmłodszych dzieci ale też całych rodzin sprawia, że czas spędzony w nim z pewnością będzie można zaliczyć do udanych.

Rodzinny park rozrywki w Polsce- Energylandia w Zatorze

Kolejne niezwykłe miejsce, które warto odwiedzić to Park Rozrywki Energylandia w Zatorze. Sam Park mieści się na obszarze aż 26 hektarów, oferując dzieciom z całej Europy imponującą ilość wodnych (i nie tylko) atrakcji. To tutaj w miejscowości Zator do dyspozycji gości udostępniono kilkadziesiąt atrakcji, dedykowanych wszystkim grupom wiekowym i całym rodzinom, które chcą aktywnie spędzić czas w swoim towarzystwie.

Wystarczy jeden bilet wstępu, by móc korzystać ze wszystkich atrakcji obiektu, bez jakichkolwiek limitów i ograniczeń. Przez cały dzień możecie korzystać z atrakcji dla dzieci takich jak zjeżdżalnie, alejki widokowe, duże place zabaw i z wielu, wielu innych zapierających dech w piersiach atrakcji.

Co w Parku Rozrywki w Łebie zasługuje na Waszą uwagę?

Łeba także ma wiele do powiedzenia w kwestii szalonych atrakcji dla całej rodziny! To tutaj na 20 hektarach Parku Rozrywki w Łebie rozpościera się jedyny w swoim rodzaju park dinozaurów z prehistorycznymi zwierzętami w naturalnej wielkości. Jednak Łeba Park to także strefa ekstremalna jaką stanowi zamek strachu, w którym na wszystkich entuzjastów mocnych wrażeń czekają upiorne komnaty. Z kolei dla miłośników bajkowych atrakcji czeka strefa Bajlandia zabierająca wszystkich gości w fascynujący świat trójwymiarowych bajek. A dla wszystkich fanów epoki kamienia łupanego czekają pojazdy Flinstonów obiecujące wspaniałą przejażdżkę! 

Parki rozrywki w Polsce – Rabkoland Park Rozrywki 

 To oczywiste, że w polskich parkach rozrywki nie można się nudzić. Także w Parku Rozrywki Rabkoland odkryjecie mnóstwo atrakcji, które nie tylko bawią, ale też i uczą wszystkich gości w każdym wieku. Na gości z całek Polski i nie tylko czekają:

  • spacer po wiosce Wikingów
  • weneckie karuzele
  • wizyta na farmie
  • plac zabaw 
  • wodna przejażdżka
  • strefy tematyczne na świeżym powietrzu takie jak Szuwary Misia Odwagi, Karmienie Zwierząt, Kamienny Pociąg

 Jak widać oferta Parków Rozrywki w Polsce jest wprost zachwycająca. Jednak to tylko przedsmak tego, co może Was spotkać w innych parkach rozrywki, których jest naprawdę wiele! Czy chcecie się dowiedzieć co skrywają w sobie takie strefy zabawy jak Bal Butów albo Ratusz? Jeśli uwielbiacie być na każdym kroku zaskakiwani, koniecznie sprawdźcie co jeszcze Park Rozrywki dla dzieci może wam zaoferować.

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading