fbpx

Pamiętnik z kwarantanny – dzień 2 (film)

Kwarantanny dzień drugi. Jeszcze “niedospana” po długiej , ponad 28 godzinnej podróży. Na śniadanie cztery zestawy do wyboru. Pani Ania wybiera płatki owsiane z rodzynkami i mlekiem. Do tego są jajka, boczuszek. Pychotka. 

Po śniadaniu super wiadomość. Sms z wynikiem testu na obecność wirusa. Negatywny. Test wykonany w poniedziałkowy wieczór w Larnace.

Wczoraj Panią Anię odwiedziła pielęgniarka, zmierzyła temperaturę ciała, zapisała jakie leki są potrzebne, chodziło o te stale przyjmowane, rozmowa telefoniczna z lekarzem. Za pół godziny “zapukały” do drzwi tabletki przeciwbólowe. Ból głowy po tylu nerwach był chyba uzasadniony.


Po artykule z pierwszego dnia, do redakcji napisała napisała Pani Ula. Jeśli macie pytania, prosimy, piszcie śmiało. Pani Ulu, w filmiku znajdzie Pani chyba odpowiedź. Pan Dawid też był ciekawy jak przebiega kwarantanna na Cyprze. Zatem zapraszamy na film.

Lot Warszawa – Kijów.  W Kijowie dosiedli się kolejni pasażerowie. Kijów – Ateny. Część repatriantów opuściło lotnisko, Pani Ania została z trzema innymi osobami. Dobrze że miała wór prowiantu, bo niestety przez 24 godziny na lotnisku w Atenach nie doczekała się nawet butelki wody. Ale pan policjant był chętny eskortować chętnych na mini zakupy do pobliskiego kiosku. Nocka była lodowata. Klima hulała dla repatriantów i obsługi lotniska. Także, uwaga! NA PODRÓŻ UBIERZCIE SIĘ CIEPŁO

Koszt podróży to około 400€. O tym też Ambasada uprzedzała. 

Aha, wśród powracających na Cypr jest też piesek! Piesek chodzi na spacerki do hotelowego ogrodu w eskorcie gwardii narodowej. Pani Aniu,  czekamy na foty! 


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!