fbpx

Otwarcie lata 2021 na katamaranie (film)

Od kilku już lat, Polacy mieszkający na wyspie organizują wspólny rejs katamaranem na powitanie sezonu letniego.

Rejs cieszy się dużym uznaniem nie tylko wśród mieszkańców Cypru ale i przyciąga turystów zza granicy, którzy specjalnie przylatują na to wydarzenie. Czasami trafiają się wśród nich również osoby znane z polskich mediów. Chodzą słuchy że i w tym roku nie zabraknie znanych nazwisk.


Tegoroczna wycieczka, organizowana przez Polską Wspólnotę na Cyprze, wzdłuż wybrzeża Limassol odbędzie się 4 lipca i potrwa około 4 godziny. Podczas rejsu tradycyjnie przewidziany jest przystanek na kąpiel w morzu. Jak co roku organizatorzy zapewniają świetną zabawę przy muzyce z DJ ROMI.


Cena biletu za rejs to 25€ dla dorosłych oraz 15€ dla dzieci do 12. roku życia, a dzieci do lat 5 mają wstęp za darmo. W cenę wliczone jest także jedzenie w formie bufetu.

W związku z tym, iż ilość miejsc jest ograniczona, prosimy o jak najszybsze rezerwowanie i kupowanie biletów – kontakt telefoniczny z Małgosią (99283234)

Zobaczcie jak to wyglądało w ubiegłym roku:

Cena biletu nie obejmuje napojów alkoholowych – będzie je można kupić w barze w przystępnej cenie.

Startujemy jak zawsze z Limassol Old Port o godzinie 16:30 (zbiórka o godzinie 16:00). W przypadku uzyskania jakichkolwiek informacji, możecie się skontaktować z Małgosią (tel. 99283234).


Wydarzenie znajduje się na Facebooku pod linkiem: https://www.facebook.com/events/912621792627541


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!