OSYPA zapowiada więcej kursów na lotnisko

Przewoźnik z Pafos przeprasza za kłopoty i zapowiada więcej kursów na lotnisko

Kilka dni temu pisaliśmy o problemach osób, które próbują dostać się na lub z lotniska w Pafos komunikacją miejską.

Jak wspominaliśmy w naszym tekście, zwróciliśmy się z problemem do firmy wykonującej przewozy na tej trasie, i oto jaką dostaliśmy odpowiedź:

Chcielibyśmy przeprosić w imieniu naszej firmy za incydent, który przydarzył się Twoim czytelnikom próbującym skorzystać z naszych usług.

Codziennie kursuje 7 linii autobusowych linii 613 i kolejnych 16 linii autobusowych 612, ale rozumiemy, że czasami wiele osób chce podróżować autobusem na lotnisko i z lotniska, a na lotnisku może być bardzo tłoczno. Często wyznaczamy dla nich dodatkowe kursy.


Dziękujemy za Państwa sugestie i poinformujemy o sprawie kierownictwo firmy. Zapewniamy, że nasza firma podejmie wszelkie niezbędne działania, aby ulepszyć nasze usługi w zakresie terminowego i bezpiecznego transportu naszych pasażerów do miejsca docelowego. Zbadamy, czy dla wygody pasażerów można wyznaczyć więcej kursów dla autobusów 612 i 613.


Musimy jednak poinformować, że wszelkie nowe stałe trasy są badane przez Ministerstwo Komunikacji, Transportu i Robót po sugestii naszej Spółki i jeśli uznają, że jest to konieczne, można to zrobić. Możesz także przedstawić swoją sugestię Ministerstwu jako dodatkowy wysiłek (presję).


Życzymy, aby kolejne podróże Państwa czytelników naszymi autobusami były jeszcze przyjemniejsze.

Okazuje się więc, że firma zna problem i stara się go rozwiązać.

Faktem jest także to, że przewozy organizuje Ministerstwo Transportu i być może dzięki naszym informacjom zadecyduje ono o zwiększeniu ilości kursów.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading