Osoby spoza systemu także będą mogły się zaszczepić

Proces składania wniosku o rejestrację na portalu szczepień Covid-19 mieszkańców niebędących beneficjentami GHS

Obywatele, którzy nie są zarejestrowani na portalu Ogólnego Systemu Opieki Zdrowotnej (ΓεΣΥ), ale chcą zostać zaszczepieni w ramach Krajowego Planu Szczepień przeciwko COVID-19, muszą złożyć w Ministerstwie Zdrowia wypełniony Dokument Rejestracji Obywateli, którzy nie są beneficjentami GHS do Cypryjskiego Portalu Szczepień COVID-19, który można znaleźć w formacie do pobrania na stronie Ministerstwa Zdrowia oraz na stronie Biura Prasowo-Informacyjnego poświęconej koronawirusowi.

Dokument należy przedłożyć wraz z kopią Karty Identyfikacyjnej zainteresowanej osoby, Karty Rejestracji Cudzoziemca lub innego dokumentu tożsamości, a także kopii karty medycznej tej osoby..

Wszystkie dokumenty należy przesłać do Ministerstwa Zdrowia na adres e-mail covidvac@moh.gov.cy, pocztą na adres: 11 Prodromou and 17 Chilonos, 1449 Lefkosia, lub dostarczyć osobiście do Sektora Kart Medycznych Ministerstwa Zdrowia., 1 Prodromou and 17 Chilonos w Nikozji.

Po przeprowadzeniu kontroli ważności wniosku i po jego zatwierdzeniu Ministerstwo Zdrowia aktywuje wnioskodawcę możliwość rejestracji na Portalu Szczepień COVID-19.

Wnioskodawca zostanie poinformowany o decyzji Ministerstwa Zdrowia o przyjęciu lub odrzuceniu jego wniosku w celu uzyskania dostępu do Portalu Internetowego Szczepień COVID-19 w celu umówienia się na termin szczepień w Centrum Szczepień w terminie i czasie dla niego dogodnym.

Ogólne informacje o systemie szczepień można uzyskać pod numerem telefonu 1474.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!