fbpx

Okupowana północ chce zaszczepić do 70% populacji

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Jak poinformował “premier” społeczności Turków cypryjskich, Turcja przykazała kolejne 40000 dawek szczepionki przeciw Covid-19.Według doniesień medialnych, na terytoria okupowane z Turcji przesłano do tej pory łącznie 140000 dawek szczepionki.

Celem jest zaszczepienie 60-70% populacji, aby gospodarka mogła się reaktywować. Bez pomocy Turcji nie byłoby to możliwe, ale będąc wnikliwym obserwatorem, żadne ekonomiczne ruchy na północy nie mają miejsca bez zaangażowania i zgody Ergodana. 


Szczepienia społeczności Turków cypryjskich wykonywane są natychmiast po otrzymaniu szczepionek – nie ma warunków do przechowywania leku w odpowiedniej do tego celu temperaturze.


Północ szczepi szczepionkami otrzymanymi od Republiki Cypryjskiej i zaakceptowanymi przez Unię Europejska a także preparatami produkcji Chińskiej.

Na chwilę obecną wznowiono loty do TRCP ale turyści nie mogą opuszczać terenów hoteli w celu zwiedzania. Mogą jedynie korzystać z luksusowej obsługi, nie ukrywajmy, bardzo dobrych tam hoteli, pięknej pogody i plaży graniczącej z hotelem. 

Nie ma zatem na razie mowy o sukcesach między innymi restauracji, firm zajmujących się wynajmem aut czy zysków ze sprzedaży biletów do muzeów.  


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!