Ograniczenia w ruchu w Nikozji

Jutro w Nikozji wiele dróg będzie zamkniętych – zobaczcie co się będzie działo.

Ze względu na uroczystości w Kościele Panagia Faneromeni i paradę w Nikozji, będzie obowiązywał zakaz parkowania wszystkich pojazdów na parkingu podziemnym z wyjątkiem sklepu „Tsaousii” na ulicach Nikokleous i Lefkonos, przy Kościele Świętego Panagia Faneromeni, na Alejach Konstantinou Palaiologou, Omirou i Byronos, na ulicy Michalaki Karaoli i Alei Evagorou. Zakaz obowiązuje dzisiaj od północy.

Od 9 rano od 25 marca zostanie wstrzymany ruch na Alei Omirou , od skrzyżowania z ulicą Agyptou do skrzyżowania z Placem Eleftherias oraz na Alei Byronos, od świateł Muzeum do skrzyżowania z Aleją Griva Digeni.

Również od 9:30 25 marca zostanie wstrzymany ruch na osi parady, w alejach Byronos i Omirou, Michalaki Karaolis oraz w alei Demostenesa Severisa od sygnalizacji świetlnej do alei Grigori Auxentiou.

Parkingi dla parady 25 marca są następujące:

– parking Davilla
– parking pomimo fosy pod Urzędem Miejskim
– parking pomimo Straży Pożarnej
– parking pomimo otwarcia Kolokasi.

Autobusy miejskie Nikozji po godzinie 09:30, przyjeżdżające z obszarów Strovolos – Lakatamia – Anthoupolis – Parissinos – Engomi – Agios Dometios – Agios Pavlos, będą odbierać/wysadzać pasażerów na parkingu naprzeciwko pomnika Solomosa i pojadą dalej ulicą Pafos oraz Kinyra.

Autobusy miejskie Nikozji po godzinie 09:30, przyjeżdżające z rejonów Pallouriotissa, Kaimaklio, Aglantzia, Dasoupoli, Latson, wysadzą pasażerów przy moście Kaningos.

Używanie dronów jest zakazane.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading