fbpx

Od piątku portal szczepień będzie otwarty dla wszystkich

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Od dziś, od godziny 7:30 rano do czwartku do godziny 17:30 portal szczepień będzie czynny dla osób w wieku 18-39 lat, natomiast od piątku od godziny 7:30 na szczepienia będą mogli zapisać się wszyscy chętni w wieku powyżej 18. roku życia.

Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, od piątku portal szczepień będzie dostępny non stop – będą do niego stopniowo dołączane kolejne terminy szczepień.


Przypominamy, że równolegle ze szczepieniami w Centrach Szczepień podawanie szczepionki AstraZeneca jest kontynuowane w klinikach lekarzy pierwszego kontaktu, którzy wyrazili zainteresowanie, dla wszystkich w wieku powyżej 20. lat.


W celu dokonania rejestracji do szczepień należy wejść na stronę główną GESY gdzie znajduje się bezpośredni dostęp do portalu szczepień (klikając opcję „Portal szczepień”). Następnie należy wpisać nazwę użytkownika i kod, którego już używają do logowania się na swoje konto osobiste w systemie.

Po wejściu na Portal użytkownicy są informowani o Ośrodkach Szczepień i szczepionce, którą otrzymują – po zaakceptowaniu warunków przystępują do umówienia wizyty.


Przypominamy, że zaszczepić się można także u niektórych lekarzy pierwszego kontaktu.

W przypadku osób, które “przegapiły” swój termin rejestracji, ministerstwo zapowiedziało, że dostęp dla poszczególnych grup wiekowych będzie powtarzany.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!