fbpx

Od jutra zmiany w obostrzeniach

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Od jutra, na Cyprze, będą obowiązywały nowe obostrzenia związane z koronawirusem

Od jutra do końca grudnia wprowadzona zostaje praca zdalna dla 20% pracowników każdej firmy lub organizacji z sektora usług, z wyłączeniem usług podstawowych. Odsetek ten obejmuje osoby, które pracują w domu po wykryciu wirusa Covid-19 lub są w bliskim kontakcie z potwierdzonymi przypadkami i osobami przebywającymi na kwarantannie.


Wszystkie wydarzenia świąteczne są zawieszone z wyjątkiem tych za które pełną odpowiedzialność wezmą ich organizatorzy.


Do 10 stycznia 2022 r. wszystkie imprezy świąteczne lub inne wydarzenia w centrach handlowych są zawieszone. Wydarzenia organizowane przez gminy, wspólnoty i kościoły będą podlegać odpowiedzialności władz lokalnych i organizatorów zgodnie z obowiązującymi protokołami zdrowotnymi.

W przypadku niezgodności z protokołami wydarzenia zostaną zawieszone – powiedział w czwartek minister.

Przypominamy także, że także od jutra wszyscy pasażerowie przylatujący do Republiki samolotem będą musieli przejść test PCR, niezależnie od tego, czy są zaszczepieni, czy nie, czy też posiadają certyfikat Covid-19.

ZOBACZ TAKŻE:
>>> Obowiązkowe testy dla wszystkich podróżnych >>>

Pasażerowie wjeżdżający do Republiki drogą morską na krótką wizytę muszą posiadać negatywny certyfikat PCR nie starszy niż 72 godziny. Ponadto po przyjeździe będą musieli przejść szybki test antygenowy.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!