fbpx

Obowiązkowe testy dla wszystkich przyjeżdżających!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Bez znaczenia – zaszczepiony czy nie, wszyscy muszą płacić za obowiązkowe testy PCR po przylocie!

Jeżeli planujecie lot na Cypr po 6.12.2021 roku, przygotujcie się na dodatkowe koszty. Cypr wprowadził obowiązkowe testy PCR dla wszystkich podróżnych przyjeżdżających na wyspę. Testy wykonywane są na lotniskach.


Koszty testów poniosą przyjeżdżający – obowiązują wszystkich: zaszczepiony czy też nie, test jest obowiązkowy po przylocie a jego koszt to 15€.


Obowiązek wykonania testu dotyczy wszystkich pasażerów w wieku powyżej 12 lat niezależnie od tego, czy posiadają zaświadczenie o całkowitym szczepieniu lub wyzdrowieniu z COVID-19. Koszt diagnostyki PCR ponosi sam pasażer i wynosi on 15€.

ZOBACZ TAKŻE
>>> Przypomnienie sms’em >>>

Obowiązkowe badania dotyczą wszystkich przyjezdnych bez znaczenia z jakiego kraju przylatują.

Pasażerowie wjeżdżający do Republiki drogą morską muszą posiadać negatywny certyfikat PCR nie starszy niż 72 godziny. Ponadto po przyjeździe będą musieli przejść szybki test antygenowy.

Decyzja wejdzie w życie w poniedziałek 6 grudnia 2021 r. i potrwa do 10 stycznia 2022 r., kiedy to zostanie poddana ponownej ocenie na podstawie danych epidemiologicznych.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!