fbpx

Czyżby obniżka cen?

Po przegranych (wygranych) przez Theresę May wyborach w Wielkiej Brytanii okazało się, że Ryanair obniżył ceny lotów. Trudno powiedzieć czemu się tak stało. Być może ceny biletów spadły w związku z nagłym obniżeniem się kursu funta. Zresztą mniejsza o to. Ważne, że jest to z korzyścią dla pasażerów.

Ryanair oficjalnie obniżył ceny na lotach z Wielkiej Brytanii (o 20%), ale z tego co zauważyliśmy w naszych kalendarzach chyba niechcący obniżył także ceny na inne połączenia. I tak możemy kupić bilet w dwie strony z Krakowa do Pafos już za 71€ a z Pafos do Krakowa za 61€. I to w sezonie! Zobaczcie sami:

W cenę wliczone są dwie sztuki bagażu podręcznego o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm. Pamiętajcie, że do zakupu biletów nie są potrzebne żadne kluby, a bilety dostępne są dla wszystkich. Bezpłatna odprawa internetowa obowiązuje wszystkich pasażerów – należy się jednak odprawić cztery dni przed lotem. Jeśli jednak zdecydujecie się na wybór miejsca będziecie musieli dopłacić (2 € za rzędy 6-15 i 18-33, 7 € za rzędy 2-5 i 11 € za rzędy 1-2 i 16-17, w których jest więcej miejsca na nogi) – wtedy będziecie mogli dokonać odprawy 60 dni przed lotem.

Zobaczcie nasze kalendarze:

Jeżeli jednak szukacie tańszych biletów z Warszawy lub Katowic polecamy Wam zakup biletu czarterowego. Ceny za podróż w dwie strony z wliczonym bagażem podręcznym i rejestrowanym do 23kg zaczynają się już od 399 zł. Zobaczcie szczegółową ofertę tutaj >>>.

Jeżeli natomiast szukacie noclegów na Cyprze proponujemy skorzystanie z wyszukiwarki, która przeszukuje ponad 200 różnych stron internetowych tak, aby znaleźć najlepszą ofertę. Szczegóły poznacie tutaj>>>.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!