fbpx
  • Limassol 28'C 🌥
  • Nicosia 31'C 🌥
  • Larnaca 29'C 🌥
  • Ayia Napa 29'C ☼
  • Paphos 29'C 🌥
  • Limassol 28'C 🌥
  • Nicosia 31'C 🌥
  • Larnaca 29'C 🌥
  • Ayia Napa 29'C ☼
  • Paphos 29'C 🌥

Obniżka cen w Wittchen!

Z całą odpowiedzialnością za nasze słowa polecamy Wam zakup walizek wykonanych z ABS-u, które dodatkowo zabezpieczone są powłoką z policarbonu, gwarantując doskonałą ochronę bagażu. Wyposażone są w cztery łożyskowane kółka (po kilkunastu przelotach nadal działają bez zarzutu), wysuwany uchwyt oraz gumowe rączki, wpływające na wysoki komfort podczas prowadzenia bagażu. Dostępnych jest wiele różnych kolorów i wzorów.

Teraz większość z nich możecie kupić w promocyjnej cenie. Firma Wittchen poszła po rozum do głowy i obniżyła ceny walizek o 50%.

Sami korzystamy z walizek tej firmy. Świetnie nadają się jako bagaż podręczny w WizzAir (niestety są po 129 zł a bywają w promocyjnej cenie 99 zł – zobaczcie tutaj) jako bagaż podręczny w Ryanair, LOT (oznaczone są specjalnym znaczkiem z symbolem samolotu) – tutaj.

Niektóre z nich mają mało spotykane wzory i kolory – na pewno od razu je zauważycie podczas odbierania bagażu z taśmy – to jest ich plus. Szczerze powiedziawszy walizki są bardzo odporne i wytrzymałe, a dzięki taśmom i suwakom w środku przewożone rzeczy nie przemieszczają się i nie są narażone na żadne uszkodzenia – sami wiecie jak to jest z bagażem podczas podróży.

Co nas zaskoczyło podczas testowania walizek to kółka – są naprawdę wytrzymałe i pomocne w przemieszczaniu walizek. Posiadają specjalną okładzinę (rodzaj bardzo wytrzymałego silikonu), która zachowuje się jak opona w samochodzie.

Jeśli więc nie macie walizki – skorzystajcie z promocji. Naszym zdaniem warto. Walizki wydają się drogie, ale podczas poszukiwań walizek w Polsce doszliśmy do wniosku, że w sklepach typu Auchan czy Tesco są one w podobnych cenach a ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Kupiona w Auchan za 199 zł walizka wytrzymała jedną podróż na Cypr. Kółka się zatarły, a po powrocie do Polski została uszkodzone (rozerwana) na lotnisku i do niczego więcej się nie nadaje. Przemyślcie zatem ofertę firmy Wittchen bo naszym zdaniem warto. Bezpośredni link do promocji jest tutaj (możecie też kliknąć w baner na dole strony). I co ważne – firma udziela 2 letniej gwarancji na sprzedawane walizki – a to nie często się zdarza!


Zostaw swój komentarz:


Więcej w tym temacie:error: UWAGA: Zakaz kopiowania!

Pomyślnie zapisałeś się do newslettera

Wystąpił błąd podczas próby wysłania żądania. Proszę spróbuj ponownie.

Cypr24 wykorzysta informacje, które podasz w tym formularzu, aby być z Tobą w kontakcie i dostarczać najnowsze teksty