fbpx

Oblali psa kwasem!

Grupie 12-14. latków z Pafos wyraźnie się nudziło i postanowili oblać kwasem małego psa rasy Chihuahua

Animal Party złożyło zawiadomienie na policję po otrzymaniu zgłoszenia od obywatela, który poinformował, że ​​młodzi ludzie w wieku 12-14 lat oblali kwasem siarkowym małego psa (Chihuahua) w Pafos.

Zgodnie z oświadczeniem Animal Party, „mały pies doznał bardzo poważnych oparzeń i przebywa w klinice weterynaryjnej na leczeniu. Z tego, co nam wiadomo, młodzieńcy bez żadnej prowokacji oblali kwasem psa przebywającego na ogrodzonym terenie.”

Młodzi ludzie, jak podano w oświadczeniu, zgłosili się na komisariat policji w Pafos, który prowadzi śledztwo w tej bardzo poważnej sprawie.

Głośno potępiamy te niedopuszczalne i niezgodne z prawem czyny i oczekujemy, że sprawiedliwości stanie się zadość – czytamy w oświadczeniu.

Policja poinformowała, że prowadzi dochodzenie w tej sprawie w związku z zawiadomieniem złożonym przez właściciela psa. Właściciel zwierzęcia odkrył ranę na grzbiecie zwierzęcia, która wyglądała na głębokie poparzenie. Lekarz weterynarii stwierdził, że pies został prawdopodobnie poparzony kwasem siarkowym.

Funkcjonariusze informują, że prowadzą dochodzenie w tej sprawie – nikomu nie przedstawiono jeszcze zarzutów.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!