Numery telefonów do zmiany terminów szczepień

Ministerstwo zdrowia poinformowało, że uruchomi linie telefoniczne, aby ułatwić zmianę terminów szczepień dla tych, którzy spóźnili się na drugą dawkę szczepionki przeciw koronawirusowi.

Od poniedziałku 19 lipca osoby chcące zmienić termin wizyty na drugą dawkę szczepionki będą mogły to zrobić dzwoniąc pod jeden z numerów:

  • 22 605 400
  • 97 710 101
  • 97 710 202.


Do piątku 69,7% populacji (499985 osób) otrzymało co najmniej jedną dawkę szczepionki przeciw koronawirusowi, a 60,7% (435393 osoby) są już w pełni zaszczepione.


Telefonicznie należy podać swoje imię i nazwisko, numer dowodu osobistego (numer ARC) i datę urodzenia, a także datę i godzinę wizyty, punkt szczepień i rodzaj szczepionki. Należy także podać numer telefonu komórkowego, aby można było wysłać odpowiedniego SMS.
Podany wcześniej adres e-mail vacrescheduling@mphs.moh.gov.cy nie będzie już dostępny.

Osoby, które muszą zmienić termin wizyty na pierwszą dawkę szczepionki przeciw koronawirusowi, mogą skontaktować się z infolinią 1474, aby najpierw odwołać pierwotną wizytę. Po odwołaniu wizyty będzie można normalnie korzystać z portalu szczepień, aby zarezerwować nowy termin.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!