Nowy rok – nowe samoloty w LOT

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich, którzy latają Polskimi Liniami Lotniczymi LOT z Cypru do Polski – przewoźnik wprowadza na trasy LO171 i LO172 (Warszawa – Larnaka – Warszawa) fabrycznie nowe samoloty Boeing 737 MAX 8. Od 1 stycznia 2018 r. samoloty tego typu latały będą codziennie do  do Larnaki (oprócz rejsów z wtorku na środę i piątku na sobotę).

Końcowy montaż „naszego” samolotu

Boeingi 737 MAX 8, które pełnić będą służbę w narodowej linii zostaną wyposażone w 186 smukłych i wygodnych foteli w konfiguracji po trzy fotele w każdym z dwóch rzędów. Kabina będzie wyposażona w Boeing Sky Interior. Ten typ wnętrza inspirowany jest Dreamlinerami, z ergonomicznym układem schowków, oświetleniem LED oraz bardziej komfortowym rozmieszczeniem świateł, głośników i przycisków. Fotele będą wyposażone w gniazda elektryczne umiejscowione na wysokości oczu pasażera. W kuchni znajdą się między innymi piekarniki konwekcyjne, pozwalające na przygotowywanie lepszej jakości ciepłych dań oraz ekspres do kawy.

Boeing Sky Interior

To prawdziwa rewolucja na cypryjskiej trasie. Jak doskonale wiecie do tej pory tylko czasami na Cypr przylatuje Boeing, a Franek – czyli polski Dreamliner pojawił się tylko raz w ramach promocji PLL LOT na Cyprze.


europa2 Image Banner 750 x 200


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading