SeoHost.pl

Nowości na naszym portalu

W ciągu ostatnich kilku dni wprowadziliśmy kilka nowości na naszym portalu. Cieszymy się, że udaje nam się go wciąż rozwijać.

O naszej zakładce z bezpłatnymi ogłoszeniami już wspominaliśmy – to tam właśnie możecie dodawać swoje bezpłatne ogłoszenia drobne (odpowiedni baner znajduje się po lewej stronie). Redakcja dodaje wiele ogłoszeń z ofertami pracy, więc jest już w czym wybierać. Biorąc pod uwagę specyfikę cypryjskiego rynku pracy większość ofert pracy to wakaty w hotelach. Zerknijcie na naszą stronę tutaj.

Kolejną nowością, którą odkryjecie zaraz po wejściu na naszą stronę jest możliwość otrzymywania bezpłatnych powiadomień wprost na ekran Waszego telefonu lub monitor komputera (laptopa). Po wejściu na stronę otrzymacie zapytanie o wyrażenie zgody na otrzymywanie bezpłatnych powiadomień o najważniejszych wydarzeniach. Wyskakujące okienko wygląda tak:

Obiecujemy korzystać z tej możliwości tylko w przypadku najistotniejszych informacji.  Pomimo tego, że system działa już kilka dni i zapisanych do niego jest kilkadziesiąt osób do tej pory skorzystaliśmy z niego tylko raz wysyłając wiadomość o odwołanym strajki komunikacji miejskiej w Limassol. Uznaliśmy, że taka informacja będzie dla Was istotna.

Kolejną zmianę zobaczycie pod naszym logo na stronie. Wprowadziliśmy tam pasek informacyjny z najważniejszymi informacjami. Zwróciliście na niego uwagę? Wygląda on tak:

Dzięki niemu nie będziecie już musieli przeglądać wszystkich naszych wiadomości – te najistotniejsze pojawią się na pasku. Wystarczy kliknąć interesujące Was tekst i otworzy Wam się pełny artykuł na stronie.

Kolejną istotną zmianą jest przejście na protokół szyfrowany https. Co to oznacza dla przeciętnego czytelnika? Dzięki wykorzystaniu protokołu https przesyłane dane są szyfrowane, a co za tym idzie trudniejsze do przechwycenia i zmiany. Nie będą również wykorzystywane później przez niepowołane do tego osoby. Jednym słowem – nasza strona jest bezpieczna.

Przypominamy Wam także o możliwości zapisania się do naszego newslettera. Dzięki niemu wprost na waszego maila będziecie otrzymywać najważniejsze informacje. Nie bójcie się, nie udostępniamy Waszych adresów mailowych nikomu, nie będziecie więc otrzymywać niepotrzebnego spamu (możecie się dopisać do naszej listy klikając tutaj).

Wszystkim tym, którzy czytają nasze teksty na Facebooka przypominamy, że umieszczamy tylko część z nich na tym portalu społecznościowym – wszystkie możecie zobaczyć jedynie tutaj. Ponieważ mamy coraz więcej tekstów postanowiliśmy także skracać nasze adresy. W związku z tym na Facebooku będziemy umieszczać „krótki” adres. Przykładowo pełny adres strony, którą czytacie to https://cypr24.eu/r/nowosci-naszym-portalu/ a jej krótka wersja to https://cypr24.info/2DOontc (może też zdarzyć się na przykład adres https://bit.ly/2DPBjPC). Jak widzicie te adresy także są bezpieczne i to on będą umieszczane na portalach społecznościowych. Dla Was nic się nie zmienia – klikacie post i przechodzicie na naszą stronę do interesującego Was tekstu.

Dalej się rozwijamy. Dziękujemy, że jesteście z nami i trzymajcie za nas kciuki.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!