Nowe rzeźby na plaży w Limassol

Stopniowo na plaży w Limassol pojawią się nowe rzeźby – pierwsza to dziewczyna z muszlą

Mała dziewczynka opiera ucho na gigantycznej muszli, aby słuchać magii morza – to pierwsza rzeźba zaprezentowana przez Przedsiębiorstwo Rozwoju i Promocji Turystyki Regionu Limassol (ETAL) w ramach projektów mających na celu poprawę wrażeń odwiedzających na plaży z Limassol.

Rzeźba zatytułowana „Muszla” zdobi plażę gminy Pareklisia i została umieszczona na tle rozległego, błękitnego morza.

Prezes ETAL, Tonis Antoniou, stwierdził, że projekt wpisuje się w wysiłki mające na celu „upiększenie obszaru małymi projektami”, przypominając, że firma ETAL zainstalowała sprzęt do ćwiczeń, kosze na śmieci i ławki w częściach nadmorskiej promenady w Limassol, jednocześnie oświetlając teren przed hotelami przy plaży.

„Rzeźba jest kontynuacją projektów zagospodarowania obszarów przybrzeżnych Limassol” – powiedział i podziękował prywatnemu darczyńcy, społeczności Pareklisia za gościnę, a także rzeźbiarzowi Iocie Ioannidou.

Ze swojej strony sekretarz rady gminy Pareklisia Giota Theodorou wyraziła pewność, że „ten wspaniały projekt podniesie jakość produktu turystycznego naszej plaży”, zauważając, że „ludzie zaczęli już ją odwiedzać i usłyszeliśmy pozytywne komentarze” »”.

Czy rzeźba pojawi się na zdjęciach turystów? Zapewne tak się stanie…


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading