fbpx

Nowe korporacje taksówkowe na Lotnisku Chopina

[dropcap]J[/dropcap]ak informuje Lotnisko Chopina od 1 sierpnia firmy: Ele Taxi, iTAXI oraz MPT świadczą usługi taksówkarskie pasażerom Lotniska Okęcie. Rekomendowane korporacje zostały wybrane w nieograniczonym postępowaniu ofertowym (dotychczas usługi świadczyły Ele i Sawa Taxi).

Ceny za przejazd taksówkami nowych firm, rekomendowanych przez Lotnisko Chopina, nie będą wyższe niż dotychczas. Koszt jednego kilometra w 1 Taryfie to, w zależności od firmy, między 2,00 a 2,40 zł. Za kursy będzie można płacić zarówno gotówką, jak i kartami debetowymi oraz kredytowymi. Każda korporacja zapewni klientom podróżującym z lotniska samochody w pełni przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych, a także pojazdy umożliwiające przejazd nawet 8 osób lub przewóz dużej liczby bagażu.

Wszystkie te firmy taksówkarskie mogą bez ograniczeń poruszać się po terenie lotniska i to właśnie pracowników tych firm spotkacie tuż po wyjściu z samolotu. Oczywiście nadal bez problemu możecie korzystać z dowolnej taksówki, jednak to właśnie te stoją na lotniskowych postojach.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie: