Nowa strona Ambasady w Nikozji

Ambasada RP w Nikozji ma nowy adres strony internetowej.

Możemy pochwalić pracowników Ambasady w Nikozji – nowa strona jest bardziej przyjemna dla oka i funkcjonalna – widać, że ktoś nad nią napracował się solidnie.

Strona zmieniła przede wszystkim swój adres, wprawdzie pod starym także można znaleźć informacje, ale jak poinformowała Ambasada wkrótce zmieni się na „archiwalną” ale nadal będzie dostępna w sieci.
Nowy adres strony polskiej Ambasady w Nikozji to:


www.gov.pl/cypr

Nowy adres jest dużo prostszy do zapamiętania – bądźmy szczerzy, ten poprzedni do najłatwiejszych nie należał (https://nikozja.msz.gov.pl/pl/p/nikozja_cy_a_pl).

Na nowej stronie możemy znaleźć praktycznie te same informacje co poprzednio – są one umiejscowione w dużo prostszy sposób, bardziej intuicyjne. Na pierwszy rzut oka nadal jednak widać, że prace nad stroną trwają – po niektóre z nich jesteśmy odsyłani na stronę Polska w Indonezji – na przykład klikając w link „sprawy konsularne” zobaczymy między innymi:

Mamy nadzieje, że prace nad szczegółowymi danymi trwają i nowa, bądźmy szczerzy, lepsza i nowocześniejsza strona naszej placówki dyplomatycznej wkrótce będzie w pełni funkcjonalna.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!