Nowa inwestycja w Limassol

Takie gigantyczne koło niebawem powstanie w Limassol

Firma Unique Hyperion Wheel Limassol Ltd przedstawiła ocenę oddziaływania na środowisko (OOŚ) związaną z budową i eksploatacją 140-metrowego obiektu Hyperion Limassol w starym porcie w Limassol.

W ramach projektu na dachu znajdzie się obrotowe koło z kabinami o wysokości 140 metrów, z których będą mogli korzystać goście projektu.

Na dachu znajdą się także obiekty handlowe, strefa sprzedaży żywności, strefy kontroli pracy obiektów, strefa wind i klatek schodowych, strefa wejść do kabin oraz przestrzeń eventowa.

Powierzchnia parteru obejmie m.in. funkcję komercyjną, cyfrowe akwarium o powierzchni 835 m2, strefę ruchu zwiedzających, natomiast na pierwszym piętrze znajdą się m.in. strefa aktywności dla dzieci, pomieszczenia sanitarne i biura.

Przedmiotowa spółka planuje wynająć powierzchnię od Zarządu Portów Cypryjskich na budowę i eksploatację mieszanego obiektu składającego się z diabelskiego młyna i terenów rekreacyjnych.

Obszar, na którym powstanie inwestycja, znajduje się pod zarządem Cypryjskiego Zarządu Portów, natomiast szerszy obszar mieści się w granicach administracyjnych gminy Limassol.

Celem proponowanego projektu jest utworzenie nowych terenów do rekreacji i aktywności turystycznej na terenie gminy Limassol.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading