Noc zakupów w Wittchen!

Przed nami Nocne Zakupy w Wittchen – ceny zostaną obniżone o nawet 70% a dodatkowo gwarantowana jest darmowa dostawa na terytorium Polski.

Z całą odpowiedzialnością za nasze słowa polecamy Wam zakup walizek wykonanych z ABS-u, które dodatkowo zabezpieczone są powłoką z policarbonu, gwarantując doskonałą ochronę bagażu. Wyposażone są w cztery łożyskowane kółka (po kilkunastu przelotach nadal działają bez zarzutu), wysuwany uchwyt oraz gumowe rączki, wpływające na wysoki komfort podczas prowadzenia bagażu. Dostępnych jest wiele różnych kolorów i wzorów.

Teraz większość z nich możecie kupić w promocyjnej cenie. Firma Wittchen poszła po rozum do głowy i obniżyła ceny walizek nawet o 70%.

Sami korzystamy z walizek tej firmy. Świetnie nadają się jako bagaż podręczny w WizzAir,  Ryanair czy LOT (oznaczone są specjalnym znaczkiem z symbolem samolotu).

Niektóre z nich mają mało spotykane wzory i kolory – na pewno od razu je zauważycie podczas odbierania bagażu z taśmy – to jest ich plus. Szczerze powiedziawszy walizki są bardzo odporne i wytrzymałe, a dzięki taśmom i suwakom w środku przewożone rzeczy nie przemieszczają się i nie są narażone na żadne uszkodzenia – sami wiecie jak to jest z bagażem podczas podróży.

Co nas zaskoczyło podczas testowania walizek to kółka – są naprawdę wytrzymałe i pomocne w przemieszczaniu. Posiadają specjalną okładzinę (rodzaj bardzo wytrzymałego silikonu), która zachowuje się jak opona w samochodzie.

Jeśli więc nie macie walizki – skorzystajcie z promocji. Naszym zdaniem warto. Walizki wydają się drogie, ale podczas poszukiwań walizek w Polsce doszliśmy do wniosku, że w sklepach typu Auchan czy Tesco są one w podobnych cenach a ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Kupiona w Auchan za 199 zł walizka wytrzymała jedną podróż na Cypr. Kółka się zatarły, a po powrocie do Polski została uszkodzone (rozerwana) na lotnisku i do niczego więcej się nie nadaje. Przemyślcie zatem ofertę firmy Wittchen bo naszym zdaniem warto. Bezpośredni link do promocji jest tutaj (możecie też kliknąć w baner na dole strony). I co ważne – firma udziela 2 letniej gwarancji na sprzedawane walizki – a to nie często się zdarza!

 


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading