Niebezpieczny autostop

20. latek zgłosił policji, że 69. letni mężczyzna „dobierał się” do niego gdy zabrał go autostopem

Wystarczy wjechać na północ aby przekonać się na własne oczy, że autostop jest nadal bardzo popularny. Jadąc z Kyrenii w stronę Nikozji czy z Famagusty do Kyrenii co chwilę, na poboczu widać charakterystyczne postaci próbujące zatrzymać „okazję”.

Jak informuje Cyprus Mail, do takiej sytuacji doszło w połowie lutego. Uważny czytelnik zada pytanie dlaczego piszemy o tym dopiero teraz – otóż własnie doszło do zatrzymania w tej dziwnej sprawie.

Na przejściu Ledra w Nikozji zatrzymano 69. mężczyznę, który jest głównym podejrzanym w prowadzonym śledztwie, który został w piątek aresztowany przez sąd na północy.

Mężczyzna rzekomo zabrał 20. letniego autostopowicza podczas jazdy Bulwarem Bliskowschodnim w rejonie Nikozji, po czym „położył ręce na jego genitaliach”.

Poszkodowany 20. latek powiadomił o zdarzeniu natychmiast policję z północy. 69. latek został zatrzymany w momencie gdy kolejny raz udawał się na obszary kontrolowane przez północ.

Oskarżony nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów a jego adwokat twierdzi, że feralnego dnia został on pobity przez zabranego autostopowicza.

Zgodnie z decyzją sądu 69. latek trafił do aresztu. Sąd zalecił przeprowadzenie odpowiednich badań lekarskich.

Policja kontynuuje śledztwo.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading